Sağlık Mah. Edirne Cad. No:29
Ergene/Tekirdağ

Telefon

Çorlu Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı

Çorlu Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı

Çorlu Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı

Çorlu Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı; yalnızca endüstride kullanılan sistemler olmayıp, yüksek debileri bulunan tüm şebekeler için tercih edilebilecek ve ağır kirlilik düzeyindeki suları içme suyu seviyesine kadar arıtabilecek sistemlerdir. Çorlu Sanayi Tipi Su Arıtma hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimize, ciddi büyüklükteki ihtiyaçları dahi karşılayabilecekleri çözümleri sunuyor ve mükemmel çözümler elde etmelerini sağlıyoruz. Sistemlerimizi kullanarak, ağır kirlilik düzeyindeki suları dilerseniz kullanım suyu haline getirebilir veya sisteme daha fazla modül ekleyerek bu sulardan içme suyu dahi elde edebilirsiniz. Yani Firmamızın Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazları içerisinden yapacağınız tercih ihtiyaçlarınıza bağlı olarak biçimlendirilebilmekte ve sizin beklentilerinizle örtüşen sonuçları elde edebilmeniz sağlanabilmektedir. Bu noktada Sanayi tipi standartlarda arıtma çözümlerini her alanda kullanabileceğinizi söylemek doğru olacaktır.

Neden Firmamız?

İster sanayil maksatlarla kullanın, isterseniz evsel arıtma çözümleri olarak tercih edin, Firmamız Sanayi Tipi Su Arıtma sistemleri başlığı altında sunduğumuz ürünlerimiz ihtiyaçlarınız ölçeğinde ekonomik ve verimli çözümlerdir. Örneğin, çok kötü nitelikte su kaynaklarından temin yapan bir endüstri tesisi ya da farklı maksatla çalışmakta olan bir tesis de olsanız, bir site de olsanız bu sistemi kullanabilir ve anlık almakta suyun, içme suyu standartlarında olmasını sağlayabilirsiniz. Günümüzde şehir şebekesini kullanıyor olsanız dahi, elde edeceğiniz suyun içme suyu nitelikleri bulunmaz. Buna bağlı olarak arıtma içme suyu noktasında zorunludur. Bundan daha ağır koşullarda ise suyun içmek için değil, temizlik için dahi kullanılmaması gerekir. Firmamız Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazlarını başlığımızda yer alan ürünlerimiz, büyük partiküller olan kum ve bulanıklığa neden olan diğer bileşenleri kolayca temizler. Karbon filtrasyon noktasında suyun içerisindeki bakteriyel etkinlik yok edilir. Ağır metaller ise Mangan filtrasyon safhasında ortadan kaldırılır. Talebe göre yumuşatma ve mineral eklentileri de sisteme entegre edilerek banyo suyunun kaynak suyu niteliğinde olması sağlanabilir. Örneğin, bir içecek fabrikası için bu elzem ihtiyaçların başında gelecektir. Büyük bir turizm tesisi veya sitede ise bu sistem konaklayanlar ve site sakinleri için çok büyük bir avantaj olacaktır. Maliyeti ile hizmet verebileceği kişi sayısı kıyaslandığında bu oldukça ekonomik bir çözümdür. Çorlu Sanayi Tipi Su Arıtma Cihazı hakkında daha fazlası için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Damacanalara veda edin!

Evinize, işyerinize su taşıma derdine son! Sağlıksız sular ve pet şişeler ile sağlığınızı riske atmayın. Kendi suyunuzu arıtın. Çorlu Duru Su Arıtma Sistemleri ile sağlığınıza önem verin!