Sağlık Mah. Edirne Cad. No:29
Ergene/Tekirdağ

Telefon

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Çorlu'nun her yerinde evsel ve endüstriyel su arıtma cihazlarınızın filtre değişimini yapmaktayız. Çorlu Arıtma Sistemleri olarak, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bununla beraber müşterilerimizin hayatına ve sağlığına pozitif değerler katmayı amaçlamaktayız. Uygun fiyata sunarak cebinizin de dostu olmayı amaçlıyoruz.

Su arıtma cihazlarının filtreleri şebeke suyunun arıtması ve içindeki yabancı maddeleri tutması sebebiyle zamanla filtreleri işlevlerini kaybeder. Bu durumda cihazı değiştirmek yerine filtreyi değiştirmek gerekmektedir. Böylece ilk günkü gibi cihazınızdan verim almaya devam edebilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde su tüketebilmek için lütfen su arıtma cihazlarınızın filtrelerini ön görülen zaman dilimi içersinde değiştiriniz. Firmamız yedek filte satışı yapmakla birlikte adresinize kadar gelip su arıtma cihazınızın filte değişimini gerçekleştirmektedir. Su arıtma cihazları sudaki yabancı maddeleri temizlemekele beraber sizlere daha kaliteli bir su tüketim tecrübesi kazandırmaktadır. Musluk suyunuz mineral ve vitamin bakımından zenginleşir. Ayrıca daha sağlıklıdır. Musluk suyuna dair şüpelerinizin giderilmesine yardımcı olur. Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi hakkında daha fazlası için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Damacanalara veda edin!

Evinize, işyerinize su taşıma derdine son! Sağlıksız sular ve pet şişeler ile sağlığınızı riske atmayın. Kendi suyunuzu arıtın. Çorlu Duru Su Arıtma Sistemleri ile sağlığınıza önem verin!