Sağlık Mah. Edirne Cad. No:29
Ergene/Tekirdağ

Telefon

Çorlu Ana Filtre Değişimi

Çorlu Ana Filtre Değişimi

Çorlu Ana Filtre Değişimi

Filtre değişim zamanlarını geçirmemek ve tam zamanında ayarlamak önemlidir. Arıtma sistemlerinde en önemli işlev göre parçalar filtrelerdir. Su arıtma cihazlarında suyun temizliğini sağlayan filtrelerin belli sürelerde değiştirilme işlemi görmesi gerekir. Su arıtma aşamaları filtre çeşitlerine göre değişkenlik gösterir. Filtre değişim zamanlarını çok iyi ayarlamak önemlidir. Su arıtma cihazları kullanım alanı ve şeklinde göre farklı sayılarda filtrelere sahip olabilir. Su arıtmada kullanılan filtrenin kullanım ömrü çeşitlerine ve işlevlerine göre farklıdır. Arıtma içinde yer alan membran filtreler genellikle 2 yıl kullanılma özelliğindedir.  

Sizlere Çorlu Ana Filtre Değişimi hizmeti sunan Çorlu arıtma, siz değerli müşterilerimize uygun ve kaliteli himzet sunmaktadır. Firmamız hakkında daha fazlası için iletişime geçmekten çekinmeyin, 7/24 aktif olan güler yüzlü müşteri temsilcimiz size yardımcı olacaktır.

Damacanalara veda edin!

Evinize, işyerinize su taşıma derdine son! Sağlıksız sular ve pet şişeler ile sağlığınızı riske atmayın. Kendi suyunuzu arıtın. Çorlu Duru Su Arıtma Sistemleri ile sağlığınıza önem verin!