Sağlık Mah. Edirne Cad. No:29
Ergene/Tekirdağ

Telefon

Çorlu Membran Filtre

Çorlu Membran Filtre

Çorlu Membran Filtre

Membran filtre bir su arıtma cihazının en önemli kısmıdır demiştik. Peki, Membran filtrenin önemi nedir?

●Yarı geçirgen zar bir filtre olması yönüyle suyun sertliğini düzenler.
●Milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde gözeneklere sahip olması olması nedeni ile suyu molekül düzeyinde filtre eder.
●Oldukça küçük olan gözeneklerin yarı geçirgen zar bir filtre ile sarılması sonucunda sudaki kirletici maddeleri kullanacağımız sudan ayırır. ( Kirletici maddeler= kimyasal ve toksik maddeler )

Bir evde su arıtma cihazının bulunması sağlık açısından çok önemlidir. Su içerisindeki kirletici maddeler renk, koku ve tad olarak kendilerini gizleyebilmektedirler. Bu kirletici maddeleri sürekli vücudumuza almamız ilk başlarda sağlık konusunda belirgin özellikler göstermez. Fakat devamlı vücudumuza kirletici maddeler dediğimiz; içerisinde kimyasal maddelerin bulunduğu maddeler sağlığımızı çok büyük tehdit etmektedir. İnsan sağlığı her şeyden daha önemlidir. Bu yüzden uygun fiyatlı, kaliteli bir su arıtma cihazı olan Rainsoft’u sizlere öneriyoruz. Yaptığımız işte tek amacımız müşterilerimizi memnun bırakmak ve müşterilerimizi maddi açıdan zorlamamak. Piyasada kısa zamanlı bir araştırma yaptığınızda bu denli kaliteli bir işi bu fiyata veren çok az firma bulunmaktadır.

Damacanalara veda edin!

Evinize, işyerinize su taşıma derdine son! Sağlıksız sular ve pet şişeler ile sağlığınızı riske atmayın. Kendi suyunuzu arıtın. Çorlu Duru Su Arıtma Sistemleri ile sağlığınıza önem verin!